Shitet Volkswagen Passat CC

In Stock

Përshkrim

➡️Vp.2010-11
➡️2.0 Naft
➡️Automat DSG +/-
➡️F1
➡️Km.81642
➡️Clima tronic
➡️Navigator , CD
➡️Tavan Xhami
➡️Auto Hold
➡️Sistem vetparkimi
➡️Sensor parkimi para mbrapa
➡️Kamer parkimi.
➡️Drita led
➡️Pasqyra elektrike
➡️Interni mrena shum I paster
➡️Sendile elektrike + ngrohje
➡️Disqe 17 origjinal
➡️Goma 100% gjendje
➡️Makin esht shum ne gjendje te mire si motorrik dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera ✅
➡️Dogana e sapo paguar
➡️Gjendja makines 10/10

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shitet Volkswagen Passat CC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *