Shitet Hyundai Tucson IX 2WD Premium Viti 2014

In Stock

Përshkrim

Hyundai Tucson IX 2WD Premium Viti 2014
Cmimi: 11.900 Euro
*Motor 2.0 nafte
*Motor i tipit eVGT (motorri me i mire, me ekonomik Hyundai ) *Kambio – Automatike *Kilometra – 175000
*Gjendja si e re
*Start/Stop ndezje fikje me buton
*Hapja e dyerve me shenje gishti
*Active ECO
*Kompjuter bordi
*Sallon lekure *Full Panorama
*Serdilja e shoferit me ngrohje dhe ftohje
*Serdilja e pasagjerit dhe serdiljet mbrapa me ngrohje
*Serdilje me fryrje *Kamera parkimi
*Sensore parkimi para mbrapa
*Sensore dritash/shiu
*Navigator multifunksional me touch
*Bluetooth, mp3, CD, Aux, Video
*Lidhje me celularin komanda ne timon
*Komanda ne timon *Clima zonal
*Pilot automatik
*Xhama elektrik
*Pasqyra elektrike me hapje mbyllje
*2 Celsa Dhe shum opsione tjera makina esht ne super gjendje shum e paster.
Siguracion i paguar gati per targa !
11900 Euro
Per me shume kontakto ne numrin e telefonit 0672084428!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shitet Hyundai Tucson IX 2WD Premium Viti 2014”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *