Shitet Audi A7 S Line

In Stock

Përshkrim

➡️Shitet
➡️Audi A7 S line
➡️3.0 Naft
➡️Vp.2012-13
➡️Km.180562
➡️Kambio Automatike +/-
➡️F1
➡️Baxha xhami
➡️Sistem ECO per trafik
➡️Ndezje Star/Stop.
➡️Tregues Km tek xhami par
➡️Sensor parkimi , Navigator , CD, DVD
➡️Sendile lekur Tapiceria shum e paster
➡️Sendile elektrike
➡️Klima bizonale
➡️Sensor parkimi para mbrapa
➡️Sensor shiu dhe dritash
➡️Xhamat te zi origjnal
➡️Pasqyra me palosje
➡️Larje feneresh
➡️Boja shum e paster metalizat
➡️Dritat Led
➡️Stopat led
➡️Disqe 19
➡️3 Celsa
➡️Goma 95% gjendje
➡️Makina esht ne gjendje perfekte ne cdo aspekt , sherbimet sapo e sapo bera , e gatshme Per cdo prov te mundshme 🆗✅🆗
➡️Gjendja makines 10/10✅.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shitet Audi A7 S Line”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *