Volant-disk-specidisik-pomp-guzhinet

In Stock

Përshkrim

Set i plote freksioni, ku perfshihet volant, disk-specidisk, pomp freksioni dhe guzhineta

Eshte i pershtatshem per keto makina:

  • FORD Focus C-Max (DM2) (Baujahr 10.2003 – 03.2007, 90 – 145 PS, Benzin, Benzin/Ethanol, Diesel)
  • FORD Focus Mk2 Schrägheck (DA_, HCP, DP) (Baujahr 07.2004 – 09.2012, 80 – 350 PS, Benzin, Benzin/Autogas (LPG), Benzin/Erdgas (CNG), Benzin/Ethanol, Diesel)
  • FORD Focus Mk2 Kombi (DA_, FFS, DS) (Baujahr 07.2004 – 09.2012, 80 – 145 PS, Benzin, Benzin/Autogas (LPG), Benzin/Ethanol, Diesel)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volant-disk-specidisik-pomp-guzhinet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *