Kit freksioni Luk

Code: INT102

Kit Komplet tufë marka LuK Për motorët me volant me masë të dyfishtë, me cilindër qendror ,

 

Kontrolloni volantin me masë të dyfishtë dhe zëvendësoni nëse është e nevojshme

PërshkrimShqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kit freksioni Luk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *