Antifrizë

In Stock

Përshkrim

Antifrizë G11

Ngjyra blu

Shishe 1.5 L

Ofrojme cmim shumice dhe pakice

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Antifrizë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *