Antifrizë

700 L

In Stock

Përshkrim

Antifrizë G12 e perqendruar

Ngjyra e kuqe

Shishe 1.5 L

Ofrojme cmim shumice dhe pakice

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Antifrizë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.