disk frenash

In Stock

Përshkrim

Brembo është një kompani italiane e specializuar në prodhimin e sistemeve të frenimit për vetura, motocikleta dhe bicikleta. Kompania u themelua në vitin 1961 në Bergamo, Itali, dhe tani ka zyra dhe fabrika në shumë vende të botës

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “disk frenash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *